»Kolikokrat moramo še spati doma, da bo noč v vrtcu?«, »Bo kmalu?«, »Juuuupiiii, samo še malo!« je zadnji teden odmevalo v naši igralnici.

Pa smo le dočakali večer, ko smo se lahko vrnili v vrtec. Sprva smo se s prijatelji malo poigrali na vrtčevskem igrišču, nato pa smo imeli prav posebnega gosta. Harmonikar Anej nam je predstavil svojo harmoniko, nato pa priredil pravo vrtčevsko veselico. Sprostili smo se in zaplesali ob zvokih narodno zabavne glasbe.

Seveda pa ni šlo brez okusne večerje … kuharica nas je presenetila in spekla slastno pico. S polnimi trebuščki smo se nato uredili in pripravili na počitek. Pred spanjem smo imeli še kino in si ogledali risanko na velikem platnu.

Po risanki smo si zaželeli lepe sanje in vsi sladko zaspali…

Nekaj utrinkov si lahko ogledate na priloženih fotografijah.

Zapisala: Anja Glavič

(Visited 61 times, 1 visits today)
Dostopnost