Ravnateljica

Mateja Rožman
telefon: 07 309 99 01
mateja.rozman@os-otocec.si

Kuhinja in vodja prehrane

Natalija Gruden
telefon: 07 309 99 15
natalija.gruden@os-otocec.si

Pomočnica ravnateljice v vrtcu in svetovalna delavka

Melita Bevc Novak
telefon: 07 29 27 951
melita.bevc.novak@os-otocec.si

Vrtec - zbornica

telefon: 07 292 79 52
 

Tajništvo in računovodstvo

Maja Markovič, tajnica
telefon: 07 30 99 900
fax: 07 30 99 902
tajnistvo@os-otocec.si

Zdravstveno higienski režim

Vzgojiteljice in pomočnice vzgojiteljic

Skupina RAČKE

Vzgojiteljica: Miša Božič
misa.bozic@os-otocec.si
Pomočnica vzgojiteljice: Klavdija Povše Lešnjak
klavdija.povse.lesnjak@os-otocec.si

Skupina LABODI

Vzgojiteljica: Andreja Marjanović
andreja.marjanovic@os-otocec.si
Pomočnica vzgojiteljice: Nina Krhin
nina.krhin@os-otocec.si

Skupina METULJČKI

Vzgojiteljica: Andrea Milčinović Skalska
andrea.milcinovic.skalska@os-otocec.si
Pomočnica vzgojiteljice: Kaja Turk
kaja.turk@os-otocec.si
Spremljevalka: Sonja Suhorepec
sonja.suhorepec@os-otocec.si
(Visited 1.081 times, 1 visits today)
Dostopnost