Otroci skupine Metulji so se skupaj z vzgojiteljicami v dneh od 27. 5. – 29. 5. 2024 udeležili Vrtca v naravi. Skupaj so v CŠOD Čebelica preživeli tri nepozabne dni, polne zanimivih dogodivščin in novih spoznanj. Tekom te zanimive pustolovščine so med seboj stkali še močnejše vezi in utrdili prijateljstva, se urili v samostojnosti in mnogih drugih spretnostih.

V galeriji si lahko ogledate kaj vse smo počeli in zanimivega doživeli.

Prav vsem Metuljčkom in tudi vzgojiteljicam bo vrtec v naravi ostal v lepem spominu, ob tej priložnosti pa naj še enkrat iz srca čestitamo našim Metuljčkom za njihov pogum, lahko so ponosni nase, ker so se tako uspešno spopadli s tem izzivom, hvala pa tudi staršem, ki so jih pri tem podprli.

Zapisala: Andrea M. Skalska

(Visited 19 times, 1 visits today)
Dostopnost